Nie mogę znaleźć

Szukam utworu instrumentalnego który często słuchałem w radiu Emiter nadającym w akademikach w Opolu gdzieś w latach 81 do 83,utwór instrumentalny chyba klawisze-elektronika, w niektórych momentach przypomina klaksony samochodów, spokojny, raz znalazłem i nazwa zespołu była trochę dziwna, żaden ze znanych wykonawców,później straciłem, raz usłyszałem fragment w reklamie na TVP2 ale zbyt szybko i sporo lat temu

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 24.03.24 o 16:09

    jak usłyszałeś w reklamie to znaczy, że to coś znanego było. Ten utwór w radiu Emiter to puszczali w całości czy jako fragment?

    Dam na początek dwie propozycje:

    Kraftwerk - Autobahn

    Orchestral Manoeuvres In the Dark - Sealand

    Zmieniony przez RRob
    Podziękował(a) (1)wagoz
  • wagozwwagoz Użytkownik

    dzięki z zainteresowanie ale to nie to, proszę dalej, moja sugestia klawisze-elektronika była do instrumentów a nie stylu muzyki, to nie była muzyka elektroniczna, interesowałem się muzyką ale tego zespołu nie znałem, ten utwór trochę mi się kojarzył z muzyką z Love Story niekoniecznie z tytułowym utworem

  • wagozwwagoz Użytkownik

    ps. ten utwór puszczali w całości i bardzo często, ale nie było Shazam

  • wagozwwagoz Użytkownik

    w filmie Love Story jest scena gdzie zrozpaczony bohater idzie ulicą wśród świateł i dźwięków klaksonów i leci muzyka i to jest bardzo podobne do tego co szukam, ale tylko podobne

  • Proszę się nie wstydzić i zanucić. Proszę również wkleić link do sceny z filmu "Love Story".

  • naknnak Użytkownik

    Tak sobie dywaguję i przyszło mi do głowy czy to nie jest jakaś elektroniczna wersja utworu Joaquín Rodrigo "Adagio from Concierto de Aranjuez" ponieważ muzyka z Love Story jest tak charakterystyczna że jedynie mi się z tym kojarzy.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.