Witam. Potrzebuję nazwy kawałka który słyszałem ostatnio po raz pierwszy w życiu w radio hit. Nie znam słów ale mogę wystukać rytm pam pam pam, parara pam pam pam, happy tomorrowww.. Tam jest albo Happy tomorrow albo maybe tomorrow na końcu zdania w refrenie,coś w ten deseń i powtarza się kilkukrotnie w utworze. To coś w stylu takiego spokojnego disco starej daty. Zaczynają od jednego rytmicznego dźwięku i dokładają po chwili kolejne brzmienia a śpiew dopiero po jakimś czasie. Bardzo klimatyczny kawałek, spokojny i taki wzniosły..
Jakbyś to zanucił, wigwizdał (już to robiono) i wtedy niemalże od razu piosenka zostawała rozpoznawana. Po tym opisie, to jednak trudno coś skojarzyć. :) Ja pomyślę jeszcze, ale gdybyś coś wrzucił, to znacznie ułatwia.
Strona główna |
Zasady korzystania z serwisu |
Pomoc |
Kontakt |
Wyszukiwarka |
Rozpoznajemy.pl - rozpoznawanie muzyki i piosenek z reklam, radia, filmu, serialu, filmików YouTube oraz telewizyjnych programów rozrywkowych jak Mam Talent, X-Factor, Voice of Poland czy Must Be the Music - Tylko muzyka. Dołącz teraz, znajdź tytuł piosenki i zostań z nami.