Stary amerykański rap.

Poszukuję utworu popowo-rapowego, dosyć starego (jeśli mnie pamięć nie myli to z przełomu lat 90 i 2000). Utwór był w całości po angielsku, zwrotki rapował mężczyzna (pewnie Afroamerykanin) a refren śpiewała kobieta. Klimat taki dosyć spokojny i nastrojowy nawet jak na rap. Ten utwór był kiedyś bardzo popularny, leciał często w radiu (Zet, RMF itp.). Dołączam nucenie melodii refrenu.

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    Dorzucę swoje 3 grosze, chociaż nie do końca zgadzają się z nuceniem:

    Fabolous ft. Tamia - So Into You
    Spooks - Things I've Seen
    Paul Wall - Oh Girl

Odpowiedzi

  • Tu jest plik.

  • mati11730mmati11730 Użytkownik

    I'll Be Missing You Puff Daddy Faith Evans

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • Nelly - Dilemma

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • Niestety nie. "Dillema" i "I'll be missing you" to bardzo znane piosenki i do dziÅ› grajÄ… je w radiu. Ta, której szukam byÅ‚a popularna ale dziÅ› już nigdzie jej nie grajÄ…. Spokojniejsza od wyżej wymienionych. Pozdrawiam!

  • Kolejna propozycja:

    Flipsyde ft. Piper - Happy Birthday

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • Też nie ten, ale klimat podobny.

  • Amerykanski Rap to nie moj konik, ale zaproponuje jeszcze 3 tytuly, bo siedzi mi w glowie Twoje nucenie:

    • Nas - If I Ruled the World

    • Ja Rule - The Reign

    • Warren G - Regulate (tu nie ma kobiecego refrenu, ale melodyjnie skojarzylem z Twoim nagraniem).

    Jesli nic z powyzszych -- poddaje sie ;) Moze kolega Cool_As_Ice cos pomoze, bo nota bene to jego 'klimaty' ;)

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • Co prawda to 21 wiek ale spróbujÄ™ J-Five- Find A Way

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • DziÄ™kujÄ™ bardzo, to jednak nie ten utwór. Najbardziej podobny jest ten utwór Nas'a, choć takich sÄ… setki. To też nie moje klimaty ale ta piosenka akurat zapadÅ‚a mi w pamięć. To raczej lata 2000, stawiaÅ‚bym gdzieÅ› w okolicy 2003.

  • Ok to jeszcze jedna propozycja.

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • Sharon86 wielkie dziÄ™ki!!!! To ten drugi utwór - Spooks "Things I've seen". Pozdrawiam serdecznie!

  • sharon86ssharon86 Użytkownik

    Fajnie, przy okazji sama sobie przypomniałam parę zapomnianych kawałków. Również pozdrawiam :)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.