Po angielku mężczyna gł. mówi, dosyć stara

Dzień dobry! Szukam utworu, na pewno dosyć stary, minimum 20 lat, ale pewnie sporo więcej, po angielsku, test jest raczej mówiony, może refren śpiewany. Tekst jest o tym, że mężczyzna leci gdzieś daleko, może do Rio? Poznaje kobietę, spędzają razem noc i ona go okrada. Ten utwór leciał kiedyś w radiu TalkFM. Nie jest to One nohht in Bangkok, ale coś w tym stylu. Jeśli to możliwe, proszę o pomoc, Pozdrawiam serdecznie, M

Odpowiedzi

  • O kradzieży kojarzy mi siÄ™ Summer Wine, ale tam nie ma nic o dalekiej podróży, wiÄ™c pewnie to nie to.

    Podziękował(a) (1)Rinaa
  • RinaaRRinaa Użytkownik

    Dziękuję bardzo. To nie to, ale doceniam. Piosenka o wiele starsza, wykonuje mężczyzna, od tekstu, który być może trochę pomieszałam, ważniejsze jest to, że utwór w większości mówiony. Pozdrawiam!

  • A moze to coÅ›? Nawet podobne w klimacie do "One night in Bangkok" i jest mówiony tekst:

    Pobieranie danych...
    sprawdź też inne utwory Flasha, np. "Midnight man", "Hey St. Peter" itp.

    Podziękował(a) (1)Rinaa
  • RinaaRRinaa Użytkownik

    Janusz_Cebula serdecznie dziękuję! Nie ten kawałek, ale dokładnie ten klimat. Hura! Jestem coraz bliżej. Pięknie dziękuję i życzę wspaniłego dnia.

  • PrzypomniaÅ‚ mi siÄ™ jeszcze taki utwór z mojego dzieciÅ„stwa

    Pobieranie danych...
    W tekście jest o tym, żeby odlecieć gdzieś daleko.

    Podziękował(a) (1)Rinaa
  • RinaaRRinaa Użytkownik
    edytowano 9.07.21 o 06:31

    Janusz, dziękuję za kolejną propozycję. :-) Wszystkiego dobrego! Pozdrawiam serdecznie, Monika

    Zmieniony przez Rinaa
    Podziękował(a) (1)Janusz_Cebula
  • A może ten

    Pobieranie danych...

  • Zapewne jest to "Matilda" Harry'ego Belafonte.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.